Gaziantep'te 3 bin 22 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

Gaziantep'te 3 bin 22 kişiye sosyal mesafe ve maske cezası verildi

​Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 3 bin 22 kişiye idari para cezası uygulandı.


Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın Coronavirus vaka sayılarındaki artışa dikkat çektiği illerden biri olan Gaziantep’te sosyal mesafe ve maske denetimleri devam ediyor.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle dün 3 bin 22 kişiye idari para cezasının uygulandığı belirtildi.

Açıklamada, kent genelinde 422 iş yerinin denetlendiği ve denetlenen işyerlerinde her hangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı bildirildi.
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.