Gaziantep'te 1857 kişiye “sosyal mesafe ve maske” cezası verildi

Gaziantep'te 1857 kişiye “sosyal mesafe ve maske” cezası verildi

​Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü, Coronavirus (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 857 kişiye idari para cezası uygulandığını açıkladı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetiminin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “İl genelinde toplam 1875 şahsa sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettiklerinden idari yaptırım uygulanmış olup denetlenen 232 iş yerinde ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır.” denildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.