Gaziantep’te 154 kilo esrar ele geçirildi

Gaziantep’te 154 kilo esrar ele geçirildi

Gaziantep-Şanlıurfa karayolunda şüphe üzerine takibe alınan ve doğu turnikelerinde durdurulan araçta yapılan aramada, 154 kilo esrar ele geçirilirken sürücü gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Malatya Emniyet Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışmada kente yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapan bir aracın tespit edildiği belirtildi.

 

Şanlıurfa otobanından Gaziantep’e kadar takibe alınan ve doğu turnikelerinde durdurulan araçta yapılan aramada, gizlenmiş halde 154 kilo esrar ele geçirildiği bildirildi.

Gözaltına alınan sürücünün emniyetteki işlemlerinin devam ettiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.