Gaziantep merkezli operasyonlarda 11 kişi gözaltına alındı

Gaziantep merkezli operasyonlarda 11 kişi gözaltına alındı

Gaziantep merkezli Adıyaman ve Osmaniye'de düzenlenen suç örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 11 kişi gözaltına alındı.


Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, birden fazla kişiyle yağma, tehdit ve hakaret" suçları yönünden projeli çalışma kapsamında yapılan teknik ve fiziki takip sonucu Gaziantep'teki H.Ç. liderliğindeki bir suç örgütünün tespit edildiği belirtildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonla H.Ç isimli şahsın gözaltına alındığı belirtildi.

Açıklamada, "Gaziantep merkezli Adıyaman ve Osmaniye'de yapılan operasyonlarda 11 kişi gözaltına alındı. Operasyonda yapılan aramalarda ise 4 adet tabanca, bir adet kurusıkı tabanca, bir adet av tüfeği, 25 adet tabanca mermisi, 9 adet av tüfeği fişeği ve bir adet kesici alet ele geçirildi." denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.