Gasp ve uyuşturucu ticaretinden aranan 2 şüpheli yakalandı

Gasp ve uyuşturucu ticaretinden aranan 2 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te gasp ve uyuşturucu ticaretinden aranan, haklarında 5 yıl ve 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Selimiye ve Göllüce Mahallelerinde gasp ve uyuşturucu ticaretinden aranmaları olan, haklarında 5 yıl ve 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüphelilerin, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği kaydedildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.