Feyza'nın şüpheli ölümünden önce yaptığı paylaşım dikkat çekti

Feyza'nın şüpheli ölümünden önce yaptığı paylaşım dikkat çekti

​Gaziantep'te 7'nci kattaki evlerinin balkonundan düşen lise öğrencisi 17 yaşındaki Feyza Nur'un, 17 Ağustos'taki, "Ben bir yerden aşağı atlamam; biri atmıştır" paylaşımı ölümü üzerindeki şüpheleri daha da arttırdı.


Şehitkamil ilçesi Atatürk Mahallesi Camcıoğlu Sitesi'nde ikamet eden Feyza Nur S., gece saatlerinde henüz bilinmeyen nedenle evlerinin balkonundan aşağıya düşerek ağır yaralandı.

Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Feyza Nur'un, sosyal medya hesabında önceden yaptığı paylaşımı ölümündeki şüpheleri daha da arttırdı.

Feyza Nur'un, 17 Ağustos 2020'de Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, "Bana bir gün ulaşılamazsa kaçmamışımdır kaybedilmişimdir. Ben bir yerden aşağı atlamam; Allah korkum var benim. Ama biri atmıştır. Uyuşturucu kullanmam; zorla verilmiştir. Bir gün hashtaglerden biri olursam bulunacak kılıfların hiçbirini yapmam, hakkımı arayın." ifadelerine yer verdiği görüldü.

Genç kızın ölümü ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor.  

Vali Davut Gül de Feyza Nur'un ölümünden duyduğu üzüntüyü ifade ederek olayın adli makamlar tarafından titizlikle incelendiğini vurguladı.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.