Ekmeğin arasına gizlediği uyuşturucu ile yakalanan şüpheli tutuklandı

Ekmeğin arasına gizlediği uyuşturucu ile yakalanan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te yapılan yol kontrolleri sırasında durdurulan bir araçta yapılan aramada ekmeğin arasında 69 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Gümüştekin Mahallesi'nde yapılan denetimlerde, plakası açıklanmayan bir aracın şüphe üzerine durdurulduğu belirtildi.

Araçta yapılan aramada, şahısın şüpheli hareketleri üzerine elindeki ekmeği inceleyen polis, ekmeğin arasına gizlenmiş 69 gram metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirdi.

Gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Mahkemeye çıkarılan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.