Doktorun cep telefonunu çalan zanlı tutuklandı

Doktorun cep telefonunu çalan zanlı tutuklandı

Gaziantep'te bir hastanede görevli olan doktorun cep telefonunu çalan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan zanlı, tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez Şehitkamil ilçesindeki bir hastanede görevli olan doktorun cep telefonunu çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin, çıkarıldığı mahkemede sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandığı ifade edildi.

Güvenlik kamerası görüntülerinde, zanlının hastane koridorunda bir süre gözlem yaptıktan sonra masadaki cep telefonunu alıp kaçtığı anlar yer aldı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.