Demir fabrikasındaki patlamada yaralanan işçilerden biri hayatını kaybetti

Demir fabrikasındaki patlamada yaralanan işçilerden biri hayatını kaybetti

Gaziantep Şehitkamil ilçesindeki bir demir fabrikasında kaynak yapıldığı sırada oksijen tüpünün patlaması sonucu yaralanan 5 işçiden biri hayatını kaybetti.


İlçenin Küsget Sanayi Mahallesi’ndeki Küsget Sanayi Sitesi'nde bulunan bir demir fabrikasında, demir parçalara kaynak yapmak için kullanılan oksijen tüpünde kaynaklı bir patlama meydana gelmişti. Çalışma sırasındaki patlamanın etkisiyle iş yerinde çalışan Suriyeli Kerim, Abdurrahim Cuma, Ali Neccar, Abdul Muhsin ve Hüseyin Çınaroğlu yaralanmıştı.

Yaralılar,sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere kaldırılmıştı. Hastanede tedavi gören Abdurrahim Cuma, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Cuma’nın cenazesi otopsi işlemleri yapılmak üzere, Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.