DAİŞ operasyonunda yakalanan zanlı tutuklandı

DAİŞ operasyonunda yakalanan zanlı tutuklandı

Gaziantep’te DAİŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.


Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, DAİŞ'e yönelik yürütülen soruşturma kapsamında bir şüphelinin düzenlenen operasyonda gözaltına alındığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

“Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığımızca silahlı terör örgütü DEAŞ'a yönelik yürütülen soruşturma kapsamında terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilerek önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde yakalanarak gözaltına alınan F.C. isimli şüpheli soruşturma işlemlerinin ardından çıkarıldığı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklanmıştır.” 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.