DAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandı

DAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandı

Gaziantep'te DAİŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 37 şüpheliden 3'ü tutuklanarak cezaevine konuldu.


Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, DAİŞ’e yönelik 19 Ocakta 15 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 37 şüphelinin emniyetteki işlemlerinin tamamlandığı belirtildi.

Şüphelilerden 13’ü serbest bırakılırken, sağlık kontrolünden geçirilen 24 şüpheli adliyeye sevk edildiği bildirilen açıklamada, şüphelilerden E.D, O.M. ve M.A’nın nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandığı ifade edildi.

Diğer şüphelilerden 8'inin adli kontrol şartıyla, 13'ünün de yurt dışına çıkış yasağıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.