Covid-19 tedbirlerine uymayan bin 669 kişiye idari işlem uygulandı

Covid-19 tedbirlerine uymayan bin 669 kişiye idari işlem uygulandı

Gaziantep'te yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında bin 669 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem yapıldı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği bildirildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 669 kişiye idari işlem uygulandığı ifade edildi.

Denetlenen 180 iş yerinde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı belirtilen açıklamada, karantina hükümlerine aykırı davrandıkları gerekçesiyle 6 kişiye de idari işlem yapıldığı belirtildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.