Covid-19 tedbirlerine uymayan 3 bin 445 kişiye para cezası verildi

Covid-19 tedbirlerine uymayan 3 bin 445 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 3 bin 445 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari para cezası uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “19.08.2020 günü il genelinde Coronavirus tedbirleri kapsamında 3 bin 445 şahıs sosyal mesafe ve maske takma konularında ikaz edilmiş, denetlenen bin 363 iş yerinde olumsuzluğa rastlanılmamıştır.” denildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri