Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası

Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması başta olmak üzere sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 371 kişiye para cezası verildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “18 Şubat günü sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 214, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 157 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 256 şahıs ise ikaz edilmiştir.” denildi.

Denetimlerde 300 işyerinin de denetlendiği belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.