Covid-19 kurallarına uymayanlara idari işlem uygulandı

Covid-19 kurallarına uymayanlara idari işlem uygulandı

​Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 696 kişiye idari cezai işlem gerçekleştirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği ve kurallara uymayanlara idari işlem uygulandığı belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 696 kişiye idari işlem uygulandığı ve karantina hükümlerine aykırı davrandıkları belirtilen 11 kişiye de idari işlem yapıldığı bildirildi.

117 iş yerinin denetlendiği ve Coronavirus kurallarını ihlal ettiği tespit edilen bir işyerine cezai işlem gerçekleştirildiği ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.