Covid-19 kurallarına uymayan bin 145 kişiye idari işlem uygulandı

Covid-19 kurallarına uymayan bin 145 kişiye idari işlem uygulandı

Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 145 kişiye idari işlem uygulandığı belirtildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus denetimlerinin devam ettiği bildirildi.

Kurallara uymayanlara idari işlemin uygulandığı belirtilen açıklamada dün gerçekleştirilen denetimlerde, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 145 kişiye idari işlem uygulandığı ifade edildi.

 Ayrıca karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirlenen bir kişiye de idari işlem yapıldığı, 139 iş yerinin denetlendiği ve Coronavirus kurallarını ihlal ettiği tespit edilen bir işyerine ise cezai işlem gerçekleştirildiği belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.