Covid-19 kurallarına uymayan 841 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayan 841 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske takma kuralını ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 841 kişiye para cezası verildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus (Covid-19) önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Dün gerçekleştirilen denetimlerle ile ilgili bilgi verilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

“Dün 174 şahsa sosyal mesafe ve maske kuralını ihlalden, 3 şahsa karantina hükümlerine aykırı davranmaktan, 664 şahsa ise sokağa çıkma yasağını ihlal eden idari yaptırım uygulanmış, ayrıca 254 işyeri denetlenmiştir.”

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.