Covid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Covid-19 kurallarına uymayan 421 kişiye para cezası verildi

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 421 kişiye para cezası verildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte Covid-19 önlemleri kapsamında denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “11 Ocak günü karantina hükümlerine aykırı davranan 1, sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 387,sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 33 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 66 şahıs ise ikaz edilmiş 376 işyeri denetlenmiştir.” denildi.  

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.