Çoraba sakladığı 8 silahla yakalanan şüpheli gözaltına alındı

Çoraba sakladığı 8 silahla yakalanan şüpheli gözaltına alındı

Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde silah ticareti yaptığı belirtilen bir şüpheli, poşetin içerisindeki çoraplara sakladığı 8 tabancayla yakalandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nurdağı ve İslahiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Nurdağı İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, Sakçagözü Mahallesi'ndeki bir eve baskın düzenlediği belirtildi.

Baskın sırasında elindeki poşeti atarak evden kaçmaya başlayan şüpheli, kovalamaca sonucu yakalandı. Şüpheli gözaltına alınırken, poşetteki çorapların içerisinde 8 adet tabanca ele geçirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.