Çiğ süt destek ödemesi yarın yapılacak

Çiğ süt destek ödemesi yarın yapılacak

​Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2020 yılı ocak, şubat, mart dönemini kapsayan çiğ süt destek ödemelerinin cuma günü ödeneceğini belirtti.


Bakan Pakdemirli, 329,4 milyon liralık çiğ süt desteği ödemesinin, cuma günü 18.00'den sonra üreticinin hesaplarına yatıracaklarını duyurdu.

 

Pakdemirli'nin yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 

"2020 yılı Ocak, Şubat, Mart dönemi, Çiğ Süt Desteği Ödemesi kapsamında, 254.300 üreticimizin 2,45 milyon ton çiğ sütü için 329,4 milyon lira destek ödemesini; 24 Temmuz Cuma Günü saat 18.00'dan sonra ödüyoruz. Tüm yetiştiricilerimize hayırlı, bereketli olsun."

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri