Çeşitli suçlardan aranan 248 şüpheli yakalandı

Çeşitli suçlardan aranan 248 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 248 şüpheli yakalanırken uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında gözaltına alınan 249 şüpheliden 19’u tutuklanarak cezaevine konuldu.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde 12-14 Mart tarihlerinde asayiş uygulaması gerçekleştirildiği belirtildi.

Gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 248 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcıları ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda da 249 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 19’nun tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik yapılan operasyonlarda, silah, mermi, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildiği bildirildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.