Çalıntı motosikletle yakalanan şüphelilerin üzerinden tarihi eser çıktı

Çalıntı motosikletle yakalanan şüphelilerin üzerinden tarihi eser çıktı

Gaziantep’te şüphe üzerine durdurulan plakasız motosikletin yapılan incelemesinde çalıntı olduğu tespit edilirken 2 şüphelinin yapılan üst aramasında tarihi eser olduğu değerlendirilen bir adet anahtar ve bir adet mühür ele geçirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez Şahinbey ilçesi Etiler Mahallesinde üzerinde 2 kişinin bulunduğu plakasız motosikletin yapılan incelemesinde çalıntı olduğu tespit edildiği belirtildi.

Kimlikleri yanında bulunmayan şüphelilerin parmak izinden kimlik tespiti yapıldığı ve yapılan üst aramalarında ise tarihi eser olduğu değerlendirilen bir adet anahtar ve bir adet mühür ele geçirildiği bildirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.