Çalıntı malzemeler karşılığında uyuşturucu satan zanlı tutuklandı

Çalıntı malzemeler karşılığında uyuşturucu satan zanlı tutuklandı

Gaziantep'te hırsızlık yapan kişilere çalıntı malzemeler karşılığında uyuşturucu sattığı öne sürülen zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, hırsızlık yapan kişilere çalıntı malzemeler karşılığında uyuşturucu satan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hırsızlık yapan kişilere çalıntı malzemeler karşılığında uyuşturucu satan şüpheli, evine düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Evde yapılan aramada, bir miktar uyuşturucu madde, 2 adet hassas terazi, 2 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet çalıntı motosiklet, çok sayıda çalıntı elektronik eşya ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemede sulh ceza hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.