Çaldıkları altınlarla araç takas etmeye çalışan şüpheliler yakalandı

Çaldıkları altınlarla araç takas etmeye çalışan şüpheliler yakalandı

Gaziantep’te bir iş yerinden 20 bin TL değerinde altın çalan 2 şüpheli çaldıkları altınlarla araç takası yaparken suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, tutuklandı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Gazikent Mahallesi'nde bir iş yerinden 20 bin TL değerinde altın çalan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında iş yerinin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri belirlenen şüphelilerin çaldıkları altınlarla araç takası yaparken suçüstü yakalandığı bildirildi.

Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüphelilerin, sevk edildikleri Gaziantep Adliyesinde çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ve ele geçirilen altınların ise sahibine teslim edildiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.