Başkasına ait hayvanları satmaya çalışan 2 kişi yakalandı

Başkasına ait hayvanları satmaya çalışan 2 kişi yakalandı

Gaziantep'te sosyal medya üzerinden ilan vererek başkasına ait inekleri satmaya çalışan 3 şüpheliden 2’si düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, ismi açıklanmayan 3 kişinin sosyal medya üzerinden büyükbaş hayvan satışı için ilan verdiği belirtildi.

Zonguldak'tan şahıslarla irtibata geçen bir kişinin, 240 bin lira karşılığında büyükbaş hayvan satın almak için anlaştığı ve kente geldiği belirtilen açıklamada, “Sosyal medya üzerinden büyük baş hayvan satışı için ilan veren şahıslarla 240 bin bin TL karşılığında büyükbaş hayvan almak için anlaşarak Zonguldak’tan Nizip ilçesine gelen şahsı, Karkamış civarında bir ahırda götürerek hayvanları kendisine gösteren 3 şüpheli şahısın durumlarından şüphelenen müştekinin müracaat etmesi üzerine yapılan çalışmalarda, 2 şüpheli yakalanarak haklarında yasal işlem başlatılmış, kimliği tespit edilen 3’üncü şahsın ise yakalanmasına yönelik çalışma başlatılmıştır.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.