Balkondan esnafın üzerine düşen çocuk hafif yaralandı

Balkondan esnafın üzerine düşen çocuk hafif yaralandı

Gaziantep'te amcasının evinin 2’nci katındaki balkonda oyun oynayan bir çocuk, kaldırımda oturan esnafın üzerine düştü.


Olay, Şahinbey ilçesi Onat Kutlar Mahallesi'nde meydana geldi. 2 yaşındaki Suriye uyruklu Abdulkadir Hulu Accuri, amcasının 2’nci kattaki evinin balkonunda oyun oynarken demirlere tırmandı. Dengesini kaybeden çocuk, aynı binanın giriş katındaki emlak dükkanının önünde arkadaşlarıyla oturup, sohbet eden İsmail Elmas'ın üzerine düştü.

Düşmenin etkisiyle sandalyeden devrilen Elmas ile küçük Abdulkadir hafif yaralandı. Haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi.

Ekipler tarafından ambulansla Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne götürülen küçük çocuğun sol ayağında zedelenme, Elmas'ın da sol elinde çatlak meydana geldiği belirlendi.

Küçük Abdulkadir ve Elmas, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Öte yandan, küçük Abdulkadir’in balkondan esnafın üzerine düşmesi ise, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, Küçük Abdulkadir ‘in Elmas'ın üzerine düşmesi ve çevredekilerin yardıma koşma anı yer alıyor.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.