Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 264 şahıs yakalandı

Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 264 şahıs yakalandı

Gaziantep’te asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 264 şüpheli yakalanırken uyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında ise gözaltına alınan 218 şüpheliden 30’u tutuklandı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 15-17 Ocak tarihlerinde kent genelinde asayiş uygulaması, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 264 şüphelinin yakalandığı, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 218 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 30’u tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.