Araç hırsızlığı şüphelisi 10 kişi yakalandı

Araç hırsızlığı şüphelisi 10 kişi yakalandı

Gaziantep'te 4 otomobil ve 4 motosikletin çalınması ile ilgili başlatılan çalışma kapsamında güvenlik kameralarından kimlikleri tespit edilen 10 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 1-8 Ağustos tarihleri arasında meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında 10 şüphelinin güvenlik kameralarından kimlikleri tespit edildi. Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şüphelilerin evlerinde ele geçirilen çalıntı araçlar da sahiplerine teslim edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.