26 yıl hapis cezası bulunan cezaevi firarisi yakalandı

26 yıl hapis cezası bulunan cezaevi firarisi yakalandı

Gaziantep'te “kasten öldürme ve yaralama” suçundan aranan ve hakkında 26 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi düzenlenen operasyonla yakalandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, göre, cezaevi firarisi olan, “kasten öldürme, basit yaralama, hükümlü ve tutuklunun kaçması” gibi suçlardan aranan ve hakkında 26 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kişinin yerinin tespit edildiği belirtildi.

Düzenlenen operasyonla yakalanan cezaevi firarisi şahısın, İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.