Gaziantepliler Dikkat. Sular kesilecek

Gaziantepliler Dikkat. Sular kesilecek

GASKİ Genel Müdürlüğü, bakım, onarım ve yenileme nedeniyle su kesintisi yaşanacağını duyururak vatandaşları bilgilendirdi.


Çalışmaları kapsamında 08 Haziran 2024 Cumartesi (bugün) 15.00 – 09 Haziran Pazar Günü 06.00 tarihleri arasında, Şehitkamil İlçemiz Sanayi mahallesinde planlı su kesinti yapılacağı belirtildi

GASKİ tarafından yapılan açıklamada;

“İçmesuyu Arıtma Tesisimiz ve şebekemizde devam eden bakım onarım ve yenileme çalışmaları kapsamında 08 Haziran 2024 Cumartesi (bugün) 15.00 – 09 Haziran Pazar Günü 06.00 tarihleri arasında, Şehitkamil İlçemiz Sanayi mahallesinde planlı su kesinti yapılacaktır.” Denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.