Gaziantep Valisi Gül halkı Covid-19 konusunda uyardı

Gaziantep Valisi Gül halkı Covid-19 konusunda uyardı

Gaziantep Valisi Davut Gül, Covid-19 vakalarının arttığına dikkat çekerek halka kurallara uymaları çağrısında bulundu.


Covid-19 vakalarının geçen haftaya göre arttığına dikkat çeken Vali Gül, halka kısıtlamaların tekrar uygulanmaması için kurallara uymalarını istedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden illere göre haftalık Covid-19 vaka sayısının güncel haritası ile ilgili yaptığı paylaşımı alıntılayan Vali Gül, tedbirlere devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

Bakan Koca'nın "tedbirli olunması" çağrısını hatırlatan Gül, “Maalesef vaka sayımız artıyor. Şehir olarak hepimiz üzerimize düşeni yapmazsak bu dışarıda geçirdiğimiz son cumartesimiz olabilir. Nasıl bulaştığı ve nasıl önlem alınacağı belli, çocukların okulu, esnafın işi, gençlerin düğünü ve benzeri konuların düzelmesi için lütfen kurallara uyalım.” dedi. Resim

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.