Gaziantep Valisi Gül, “ev ziyareti” uyarısını yineledi

Gaziantep Valisi Gül, “ev ziyareti” uyarısını yineledi

Coronavirus’e yakalananların bir çoğunun ev ziyaretlerinde bulunan kişiler olduğuna dikkat çeken Vali Davut Gül, vatandaşlara “Lütfen en yakınlarınızdan başlayarak kimseye gitmeyin, kimseyi kabul etmeyin” uyarısında bulundu.


İl Pandemi Kurulu Toplantısı, Vali Gül başkanlığında, kurul üyelerinin de katılımları ile gerçekleştirildi. Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, kurul üyelerinin görüş ve önerileri alınarak salgın hastalık üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantının ardından Vali Gül, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Coronavirus (Covid-19) ile mücadelemiz devam ettiğini hatırlatarak, rehavete kapılarak kuralların hiçe sayılmaması uyarısında bulundu.

“Kimseye gitmeyin, kimseyi kabul etmeyin”

Kentte maske kullanma konusunda önemli mesafe alındığına işaret eden Gül, “Bunun için hepinize çok teşekkür ederim. Mesafe ve yoğunluk konusunda sorunumuz devam ediyor. Özellikle ev gezmelerinde hasta olanların oranı çok yüksek. Lütfen en yakınlarınızdan başlayarak kimseye gitmeyin. Kimseyi kabul etmeyin.” dedi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri