Gaziantep Üniversitesine yeni rektör atandı

Gaziantep Üniversitesine yeni rektör atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 üniversiteye yaptığı rektör atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı.


Buna göre, Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Arif Özaydın, Siirt Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Nihat Şındak, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Tolga Depci, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ahmet Şahin, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Türkay Dereli ve Toros Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ömer Arıöz atandı.

Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Dekan Yardımcısı olarak görev yapan Özaydın,  Rektör Prof. Dr. Ali Gür’ün yerine atandı.

Rektör Gür, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile üniversitemiz rektörlüğüne İktisat Fakültesi Hocamız Prof. Dr. Arif Özaydın atanmıştır. Kendisini tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri