Gaziantep’te yaklaşık 13 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te yaklaşık 13 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilen yaklaşık 13 kilo esrar maddesi ve 28 kök Hint keneviri ile ilgili bir şüpheli gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesindeki bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Açıklamada, “Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda, Aydınbaba Mahallesinde bir evde yapılan aramada ekili vaziyette 28 kök Hint keneviri ile 12 kilo 700 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Olayla ilgili yakalanan U.Z. isimli şüpheli şahıs hakkında yasal işlem başlatılmıştır.” denildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.