Gaziantep’te uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonu: 46 gözaltı

Gaziantep’te uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonu: 46 gözaltı

Gaziantep’te jandarma tarafından düzenlenen uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonunda, 46 şüphelinin gözaltına alındığı belirtildi.


Gaziantep’te İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen uyuşturucu ve kaçakçılık operasyonunda, 46 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilirken operasyonlarda çeşitli uyuşturucu maddeleri, kaçak motorin, kaçak sigara, ruhsatsız silah, tarihi eser ve muhtelif kaçak maddeler ele geçirildiği ifade edildi.

Konuyla ilgili İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, 

“Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca 15-22 Kasım 2022 tarihleri arasında adli makamların koordinesinde, kaçakçılık olayları ve uyuşturucuyla mücadele kapsamında icra edilen operasyonlarda; “21.250 litre kaçak motorin, 3155 paket kaçak sigara, 400 gr esrar, 75 adet extacy uyuşturucu hap, 65 adet captagon uyuşturucu hap, 10 gr metamfetamin, 15 adet uyuşturucu kullanma aparatı, 2 adet tarihi eser, 2 adet tabanca, 2 adet şarjör, 219 adet fişek, 7 adet cep telefonu, 1 adet sayaçlı akaryakıt pompası, 21 kg kaçak çay, 2 litre kaçak viski, 5.400 tl suç geliri para ele geçirilmiştir.”

Toplam  44 olaya müdahale edildiği, 46 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem başlatıldığı bildirildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri