Gaziantep’te sosyal tesislerin sayısı artıyor

Gaziantep’te sosyal tesislerin sayısı artıyor

Gaziantep’te içinde taziye evi, Kur’an kursu ve el sanatları atölyelerinin yer aldığı sosyal tesis düzenlenen törenle hizmete açıldı.


Şahinbey Belediyesi sosyal tesis ağına bir yenisini daha ekleyerek kırsal mahallelerinden olan Sarıkaya Mahallesine yaptığı sosyal tesisi vatandaşın hizmetine sundu.

Sarıkaya Mahallesine yapılan sosyal tesisin açılışında konuşan AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, belediyelerin insana dokunan hizmetler yaptığına dikkat çekti.

Şahinbey Belediyesi’nin Şahinbey ilçesinin her köşesinde yaptığı hizmetlerle var olduğunu ifade eden Yüksel, “Bu anlamda Şahinbey Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Gaziantep olarak belediyelerimizin hizmet anlayışı ve çalışmaları anlamında çok şanslı bir iliz. Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Başkanlarımız Türkiye ortalamasının üzerinde hizmetler yapıyorlar ve insanımıza dokunuyorlar.” dedi.

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan da Şahinbey Belediyesi’nin hizmet yarışında en önde gittiğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise Gaziantep’in tüm ilçelerinin farklı ihtiyaçları olduğunu ve bu ihtiyaçları karşılamaya çalıştıklarını ifade etti.

Şahinbey İlçe Kaymakamı Tahir Şahin de şehrin her noktasına insan hayatına dokunan hizmetler götürüldüğünü belirtti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da belediyeler olarak çiftçilere önemli destekler verildiğini belirterek Sarıkaya Mahallesine yaptıkları hizmetleri anlattı.

Şahinbey İlçe Müftüsü Necati Şafak ise Dünyada bırakılan eserlerin önemine dikkat çekti.

Yapılan konuşmaların ardından Sarıkaya Sosyal Tesisi’nin açılışı dualarla yapıldı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.