Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edenlere para cezası

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edenlere para cezası

Gaziantep’te 21.00 ile 05.00 saatleri arasında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 256 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında yapılan denetimlerin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Covid-19 önlemleri kapsamında dün gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi verilen açıklamada, “18 Mart günü karantina hükümlerine aykırı davranan 2, sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 256, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 57 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 640 şahıs ise ikaz edilmiş 1697 işyeri denetlenmiştir.” denildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.