Gaziantep'te otomobil ve motosiklet çalan 4 zanlı tutuklandı

Gaziantep'te otomobil ve motosiklet çalan 4 zanlı tutuklandı

Şahinbey ve Şehitkâmil ilçelerinde 8 otomobil ve 10 motosikletin çalınmasıyla ilgili gözaltına alınan 31 şüpheliden 4'ü tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 6-21 Ekim tarihlerinde 8 otomobil ve 10 motosikletin çalınmasıyla ilgili çalışma yapıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hırsızlık olaylarının meydana geldiği bölgelerdeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri tespit edilen 31 şüpheli, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan 31 şüpheliden 4’ü tutuklanarak cezaevine konulurken diğer şüpheliler ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Çalınan otomobil ve motosikletler sahiplerine teslim edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.