Gaziantep’te öğrencilere eğitim kitabı dağıtıldı

Gaziantep’te öğrencilere eğitim kitabı dağıtıldı

Gaziantep’te “Okul Öncesi Eğitime Destek Projesi” kapsamında anaokul öğrencilerine eğitim kitabı dağıtımı yapıldı.


Şahinbey Belediyesi tarafından okul öncesi eğitime başlayan minik öğrencilere kitap ve boyama seti hediye edildi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Kaymakamı Tahir Şahin ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kılınç ile birlikte okulları ziyaret ederek okul öncesi eğitim için öğrencilere ve öğretmenlere 23 bin set, toplamda ise 345 bin okul öncesi eğitim kitabı ve boyama seti hediye etti.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, okul öncesi eğitim için eğitim seti ve boyama seti hediye ettiklerini belirtti.

“Okul öncesi eğitimi önemsiyoruz”

Tahmazoğlu, “Çocuklarımız, özgüveni yüksek, yetenekleri gelişmiş ve eğitime kendilerini hazır hissetmeleri için okul öncesi eğitim çok önemli. Şahinbey Belediyesi olarak, şuurlu bir gençlik yetiştirmek için 23 bin eğitim seti, toplamda ise 345 bin okul öncesi eğitim kitabı ve boyama seti hediye ediyoruz. Öğrencilerimizin eğitimde fırsat eşitliğini yakalaması, zengin yoksul şeklinde bir yorumun ve görüşün oluşmaması için tüm öğrencilerimize kitap setlerimizi ve boyama setlerimizi dağıtıyoruz. Şimdiden öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun diyorum.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK