Gaziantep’te öğrencilere boyama ve eğitim seti dağıtıldı

Gaziantep’te öğrencilere boyama ve eğitim seti dağıtıldı

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından ilkokul ve anasınıfı öğrencilerine boyama ve kitap seti hediye edildi.


Şahinbey ilçesindeki ilkokul ve anasınıfı öğrencilerine boyama ve bilge kâşifler kitap seti hediye eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Ahmet Çelebi İlkokulu’ndaki öğrencileri ziyaret etti.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Şahinbey ilçesindeki tüm anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine boyama ve eğitim seti hediye ettiklerini belirtti.

Tahmazoğlu, “Şahinbey’deki tüm okullarımızın anasınıfı, ilkokul 1-2-3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerine boyama seti hediye ettik. Anasınıfı öğrencilerimize ayrıca Bilge Kâşifler Seti dağıtıyoruz. İçerisinde boyama kitapçığı ve çocuklarımızın her alanda gelişimini sağlayacak kitaplar mevcut. Şahinbey’deki 22 bin anasınıfı öğrencilerimize ve ayrıca bin adette öğretmenlerimize bu setlerden hediye ettik. Amacımız; ilçemizde bulunan tüm öğrencilerimizin daha güzel eğitim almaları ve imkânı olan, olmayan tüm öğrencilerimize destek olmak. Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile istişare yaparak bu setleri aldık. Eğitim-öğretim yılı boyunca tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılı bir eğitim yılı diliyorum.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.