Gaziantep’te hırsızlık yapan 9 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te hırsızlık yapan 9 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te hırsızlık yapan 9 şüpheli tutuklandı
İş yerlerinden hırsızlık yaptıkları ve otomobil ile motosiklet çaldıkları gerekçesiyle 12 şüpheli gözaltına alındığı bildirildi.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 21 Mayıs-19 Haziran tarihleri arasında kentte meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri tespit edilen 12 şüphelinin, düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı ifade edildi.


Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan şüphelilerden 9’u tutuklanırken, diğer şüpheliler ise, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Çalınan otomobil ile motosikletler sahiplerine teslim edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK