Gaziantep’te elyaf fabrikasında yangın çıktı

Gaziantep’te elyaf fabrikasında yangın çıktı

Gaziantep’te elyaf fabrikasında yangın çıktı
Gaziantep 3'üncü Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) faaliyet gösteren 7 bin metrekare alana kurulu bir elyaf fabrikasının geri dönüşüm deposunda çıkan yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Yangın, Organize Sanayi Bölgesindeki bir elyaf fabrikasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, elyaf fabrikasının geri dönüşüm bölümünde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede yayılırken, haber verilmesi üzerine fabrikaya çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekipleri yangını söndürme çalışmaları kapsamında yoğun bir çaba harcıyor. İş makineleri de fabrika ve depoların dış duvarlarını yıkarak alevlere daha rahat müdahale edilmesini sağlıyor.

Yangının büyük bölümü itfaiye ekiplerinin yaklaşık 4 saat süren çalışması sonucu kontrol altına alınırken, fabrikada soğutma çalışmaları devam ediyor. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK