Gaziantep'te elektrik akımına kapılan inşaat işçisi hayatını kaybetti

Gaziantep'te elektrik akımına kapılan inşaat işçisi hayatını kaybetti

Şahinbey ilçesinde bir taziye evi inşaatında çalışan genç inşaat işçisi, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.


Olay, ilçenin Yeşilköy Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, taziye evi inşaatında çalışan Mahmud es-Sati (22), taşıdığı demir parçasının elektrik kablosuna temas etmesi sonucu akıma kapıldı.

İnşattaki işçilerin yardımıyla elektrik akımından kurtarılan Sati, ağır yaralandı. Arkadaşları tarafından özel bir hastaneye götürülen Sati, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Evli ve 2 çocuğu olduğu öğrenilen Sati'nin cenazesi, otopsi işlemleri için Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.