Gaziantep'te dolandırıcılık operasyonu: 3 zanlı tutuklandı

Gaziantep'te dolandırıcılık operasyonu: 3 zanlı tutuklandı

Gaziantep’te büyükbaş hayvan alımı için kente gelenleri dolandırmaya çalıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheliden 3'ü tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, büyükbaş hayvan alımı için kentte gelenleri dolandırmaya çalışanlara yönelik çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında yapılan araştırmanın ardından düzenlenen operasyonda, Kayseri'den hayvan alımı için gelen vatandaşları dolandırmaya çalıştıkları belirlenen 5 şüpheli gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan 3'ü çıkarıldıkları mahkemede tutuklanırken, diğer şüpheliler ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.



Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK