Gaziantep'te Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

Gaziantep'te Covid-19 kurallarına uymayanlara para cezası verildi

Gaziantep'te yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 2 bin 468 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari para cezası uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, Coronavirus salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 468 kişiye idari para cezasının uygulandığı bildirildi.

Ayrıca denetim gerçekleştirilen 365 iş yerinde ise her hangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK