Gaziantep'te Covid-19 kurallarına uymayanlara idari işlem yapıldı

Gaziantep'te Covid-19 kurallarına uymayanlara idari işlem yapıldı

Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 303 kişiye idari işlem uygulanırken, denetimlerin devam edeceği belirtildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus denetimlerinin devam ettiği ve kurallara uymayanlara ise idari işlem uygulandığı bildirildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 303 kişiye idari işlem uygulandığı belirtilirken, ayrıca karantina hükümlerine de aykırı davrandığı belirlenen 2 kişiye de idari işlem yapıldığı belirtildi.

157 iş yerinin denetlendiği ve Coronavirus kurallarını ihlal ettiği tespit edilen bir işyerine cezai işlem gerçekleştirildiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.