Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 677 kişiye idari işlem uygulandı

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 677 kişiye idari işlem uygulandı

Coronavirus vakalarının arttığı Gaziantep’te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 677 kişiye idari işlem uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, Coronavirus tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 677 kişiye idari işlem uygulandığı bildirildi.

Ayrıca karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirtilen 10 kişiye idari işlem yapıldığı ve denetlenen 267 iş yerinde ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.