Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 115 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 115 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerde sosyal mesafe ve maske takma kuralı ile sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 115 kişiye para cezası verildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında Covid-19 denetimlerinin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “21 Mart günü sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 108, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 107 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 525 şahıs ise ikaz edilmiş, ayrıca 786 işyeri denetlenmiştir.” denildi.  

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.