Gaziantep’te Covid-19 hastalarına kitap desteği verildi

Gaziantep’te Covid-19 hastalarına kitap desteği verildi

Gaziantep’te Covid-19 hastalarına kitap desteği verildi
​Yeni tip Coronavirus (Covid-19) nedeniyle karantinada bulunan vatandaşlara Şahinbey Belediyesi tarafından kitap dağıtıldı.

Dünyayı etkisi altına alan Coronavirus’e karşı etkin bir çalışma sürdüren Şahinbey Belediyesi, virüse yakalanan ve Ezogelin Kız Öğrenci Yurdunda kalan karantina altındaki vatandaşlara 2 bin 100 adet kitap dağıtımı gerçekleştirdi.

Kitap dağıtımı ile ilgili bilgi veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Coronavirus’e karşı mücadelenin devam ettiğini belirtti.

Vatandaşların sağlığının kendileri için önemli olduğunu ifade eden Tahmazoğlu, “Bu anlamda Şahinbey ilçemizdeki her alanı dezenfekte çalışmalarımız devam ediyor. Sadece bununla da yetinmeyerek bu hastalığa yakalanan vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. Hastalık sürecini Ezogelin Kız Öğrenci Yurdunda geçiren vatandaşlarımıza 2 bin 100 adet kitap dağıtımı yaptık. Böylece vatandaşlarımız hem morallerini yükseltmiş oluyor hem de zamanları daha verimli geçiriyor.” dedi.
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK