Gaziantep'te Covid-19 hastaları için çağrı merkezi kuruldu

Gaziantep'te Covid-19 hastaları için çağrı merkezi kuruldu

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından kurulan çağrı merkezinde Covid-19 hastaları aranarak taleplerine göre ihtiyaçları karşılanıyor.


Şahinbey Belediyesi, Coronavirus pandemisinden dolayı kurduğu çağrı merkezi sistemi ile Covid-19’a yakalanan ve evlerinde karantinada bulunan vatandaşları günlük arayarak taleplerini soruyor.

Çağrı merkezinde görevli Şahinbey Belediyesi personeli, karantinada bulunan vatandaşları arayıp sıcak yemek ve gıda paketi talebini alıyor ve ihtiyaca göre ekipler yönlendiriliyor.

Covid-19 nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de hassas bir dönemden geçtiğine işaret eden Mehmet Tahmazoğlu, “Bu süreçte vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Sağlık Müdürlüğünden günlük olarak alınan isim listeleri belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz çağrı merkezi ile aranıyor. Coronavirus’ten dolayı evde karantinada olan vatandaşlarımıza sıcak yemek veya talepleri doğrultusunda gıda paketi dağıtımı gerçekleştiriliyor. Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.


YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.